Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

20240418

Webinar: Praca lektora w nowoczesnej platformie językowej - jak to wygląda w praktyce?

Data: 18.04.2024
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Online
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/6sug1mMUKX

Znasz świetnie język angielski na poziomie B2/C1 i szukasz dodatkowego zajęcia, które nie będzie kolidowało z Twoim planem na studiach? Jeżeli odpowiedź na oba poprzednie pytania to ‘TAK’, przyjdź na webinar i dowiedz się więcej o pracy w Tutlo, czyli jak pracować elastycznie i dopasować godziny do zajęć na uczelni!

Dowiesz się:

• jak faktycznie działa nasza platforma i jak to wygląda w praktyce;
  • w jaki sposób można elastycznie planować swoją pracę;
  • kim są nasi klienci, jakie mają oczekiwania i w jaki sposób prowadzimy zajęcia;
  • jak wygląda nasza metoda i kursy, dzięki którym nie musisz się przygotowywać do zajęć
  • jak ciekawie stworzyć swój profil, żeby szybko zdobyć grupę stałych klientów,
  • jak wygląda proces rekrutacyjny i jak możesz się przygotować do lekcji próbnej.

Osoba prowadząca: Patrycja Strońska, Główna Metodyczka Tutlo

Zawodowo od ponad 10 lat pracuję w biznesie związanym z EFL czyli English as a Foreign Language. Początkowo jako lektorka języka angielskiego, później jako Director of Studies zarządzając zespołem nauczycieli w szkołach i na obozach językowych. Mieszkałam i pracowałam w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Libii i Luksemburgu. Pomieszkiwałam też w Hiszpanii czy Chorwacji. Mam doświadczenie w pracy w tradycyjnej klasie, ale od prawie 5 lat jestem mocno związana z angielskim online. Prywatnie - uwielbiam podróżować i tańczyć.

Kiedy? 18.04.2024, g. 10:00-11:30

Gdzie? Online