Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

20240409

Targi Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego

Data: 09.04.2024
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33)
Witryna internetowa wydarzenia: https://targipracy.uj.edu.pl

Już 9 kwietnia spotkamy się podczas wiosennej edycji Targów Pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tym razem wydarzenie przyjmie formułę stacjonarną - zapraszamy do Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w godzinach 10:00-15:00.

Wiosenne Targi Pracy UJ to:

• kilkudziesięciu pracodawców;
  • firmy i instytucje z różnych branż i sektorów w tym m.in. ABB, IBM, Shell, Onet, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Małopolski Urząd Wojewódzki, Fundacja Uniwersytet Dzieci, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i inni!;
  • spotkania z rekruterami twarzą w twarz;
  • punkt konsultacji CV czynny przez cały czas trwania wydarzenia - dokumenty skonsultują profesjonalni rekruterzy z firmy Arche Consulting;
  • prezentacje wybranych wystawców: poznaj kulturę pracodawcy, otwarte rekrutacje i wymagania stawiane kandydatom oraz ofertę AIP UJ dla studentów!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ do stworzenia tej edycji Targów razem z nami!

👉 Zapisy dla uczestników 👈odbywają się poprzez formularz.

Niech wiosna będzie czasem Twoich dobrych zmian i rozwoju - zrób ku temu pierwszy krok na Targach Pracy UJ!

Pełną listę wystawców oraz harmonogram prezentacji można sprawdzić na oficjalnej stronie wydarzenia.