Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

20240422

Doktorat – nauka i o wiele więcej. Poznaj życie na doktoracie z Towarzystwem Doktorantów UJ!

Data: 22.04.2024
Czas rozpoczęcia: 15:00-16:30
Miejsce: CWD UJ, ul. Ingardena 6 (wejście od ul. Oleandry 2A), Sala Kinowa (poziom -1)
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/AdxcXA1sJB

Lubisz naukę, ale nie jesteś pewien/pewna, czy doktorat jest dla Ciebie? Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej o procedurze rekrutacji, formalnościach oraz o przebiegu samego doktoratu? A, przede wszystkim – zastanawiasz się, czy warto i czy nie zmarnujesz czterech lat swojego życia? Odpowiedź jest jedna – WARTO… przyjść na spotkanie organizowane w Biurze Karier!

Doktoranci z Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w krótkiej prelekcji przybliżą blaski i cienie doktoranckiego życia. Opowiedzą, jak najlepiej przygotować się do studiów doktoranckich, jak działają Szkoły Doktorskie oraz w jaki sposób przebiega rekrutacja. Podpowiedzą, gdzie można szukać pożytecznych informacji oraz jak pozyskać finansowanie na prowadzenie badań. Przedstawią cały wachlarz możliwości, jakie daje bycie doktorantem – od naukowych, poprzez kulturalne, społeczne, popularyzatorskie i towarzyskie. Przede wszystkim jednak, zmierzą się z oni z refleksją – czy było warto? Jeśli więc ciekawią Cię sekrety doktoranckiego życia, to koniecznie dołącz do nas na spotkaniu w Biurze Karier w poniedziałek 22 kwietnia, o godzinie 15:00.

Prelegenci: mgr Katarzyna Wrona, Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, mgr Wojciech Kułaga, Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

Data: 22.04.2024, 15:00-16:15

Miejsce: CWD UJ, Sala Kiowa (-1)

Zapisy: wypełnij formularz rejestracyjny (liczba miejsc ograniczona)

UWAGA! Obecnie zapisy trafiają na listę rezerwową!