Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

maj 2024

20240506

„Ścieżki kariery w branży finansowej w Polsce i za granicą”. Mentoring indywidualny z Mateuszem Zalewskim

Data: 06.05.2024
Miejsce: Online
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/aAZRQAHJct

Interesujesz się karierą w finansach? Dowiedz się, jakie są możliwe ścieżki rozwoju w tej branży w kraju i za granicą! Zapraszamy zainteresowanych rozwojem w tej dyscyplinie do zgłoszeń na mentoring indywidualny, który poprowadzi Mateusz Zalewski, Vice President, Global Talent Acquisition, State Street.

• Nabór będzie trwał do 22 kwietnia, następnie do wszystkich zgłoszonych zostanie wysłany dodatkowy formularz z bardziej szczegółowymi pytaniami.
  • Odpowiedzi zostaną przesłane Mentorowi, który wybierze jedną osobę.
  • Spotkania będą się odbywały online, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Mentora i Mentee.

Mentor: Mateusz Zalewski, Vice President, Global Talent Acquisition, State Street

Absolwent filologii ukraińskiej (studia drugiego stopnia) UJ oraz zarządzania zasobami ludzkimi WSB we Wrocławiu. Ekspert w zakresie talent acquisition i rekrutacji z 12-letnim doświadczeniem w branży. Pracował w zewnętrznych i wewnętrznych zespołach rekrutacyjnych dla firm finansowych, logistycznych, IT, FMCG i innych. Zarządzał wieloma zespołami lokalnie i zdalnie, z odpowiedzialnością za ponad 50 pracowników. Obecnie odpowiada za zespół prowadzący rekrutacje do działów operacyjnych w State Street od Kanady i Ameryki Łacińskej, przez Europę, Bliski Wchód i kraje APAC.  Poza pracą angażuje się w działalność biznesowych networków LGBTQ+, lubi sport, kino i muzykę oraz długie spacery z psem Szafirem.

Zgłoszenia: wypełnij formularz zgłoszeniowy (do 22.04.2024)