Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

20240419

Poznaj roczny program stażowy BAHLSEN NA START!

Data: 19.04.2024
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Online, MS TEAMS
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/cdGwrHhMmF

Poznaj roczny program stażowy BAHLSEN NA START! skierowany do absolwentów i studentów ostatnich lat studiów. Łańcuch Dostaw, Sprzedaż czy HR i Komu­ni­kacja to tylko niektóre z obszarów, w których możesz zacząć stawiać swoje pierwsze zawodowe kroki i pogłębiać specja­li­styczną wiedzę! Zobacz, jak Program Doskonałości Operacyjnej B.EXCELLENT wyróżnia firmę Bahlsen Polska.

Chciałbyś zacząć się rozwijać w obszarze marke­tingu, sprawdzić na czym polega kontrola jakości naszych ciastek, a może nauczyć się je sprze­dawać? Poznaj roczny program stażowy BAHLSEN NA START! Dowiesz się:

• jak wygląda program stażowy "Bahlsen na Start!" i do kogo jest skierowany,
  • jak specjaliści i liderzy wspierają młode talenty w  rozwoju ich kariery w ramach rocznego  programu "Bahlsen na Start!",
  • jakie projekty i zadania realizują uczestnicy stażu,
  • jak przebiega rekrutacja do IV edycji  programu "Bahlsen na Start!".

Zobacz, jak program doskonałości operacyjnej B.EXCELLENT wyróżnia firmę Bahlsen Polska. Dowiesz się:

• na czym polega program doskonałości operacyjnej B.Excellent i jak realizujemy go w Bahlsen Polska,
  • jakie korzyści B.Excellent niesie dla naszej organizacji oraz każdego pracownika zaangażowanego w nasz program doskonałości operacyjnej,
  • co wspólnego z pragramem B.Excellent mają: światynia, filary oraz Japan Institute of Plant Maintenance.

Osoby prowadzące:

• Agnieszka Knytel: ekspertka HR z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym, jako HR Business Partnerka w Bahlsen od niemal 7 lat wspiera obszar Łańcucha Dostaw; absolwentka filologii polskiej UJ.
  • Elżbieta Walczyk: trenerka i konsultantka HR z ponad 15letnim doświadczeniem zawodowy, jako HR Business Partnerka w Bahlsen od roku wspiera obszar Sprzedaży oraz Funkcji; absolwentka psychologii UJ.
  • Oliwia Piłot: jako uczestniczka III edycji Programu stażowego Bahlsen na Start! wspiera Dział Personalny firmy Bahlsen we wszystkich obszarach jego działania; absolwentka psychologii Uniwersystetu Ignatianum.

Kiedy? 19.04.2024, 10:00-11:30

Gdzie? Online, MS TEAMS