Wydarzenia

Wydarzenia

Sprawdź listę NAJNOWSZYCH WYDARZEŃ, którą znajdziesz poniżej w sekcji "Wkrótce", umieszczonej pod kalendarzem.

W związku z Zarządzeniem nr 131 Rektora UJ z 17 listopada 2020 roku studenci i studentki UJ mogą zapisywać się na wydarzenia oraz oferowane przez Biuro Karier formy wsparcia jedynie z adresów e-mailowych w domenie @student.uj.edu.pl*. Osoby dokonujące zapisów z prywatnych adresów e-mailowych nie będą włączane na listę uczestników wydarzeń.

*NIE DOTYCZY Absolwentek i Absolwentów UJ, którzy mogą do zapisów użyć prywatnego adresu e-mail.

09.05.2024
Wybrany Dzień

09.05.2024

Poznaj kulturę firmy AML RightSource i dowiedz się, jak rozwijać się i stawiać kroki w kierunku rozwoju kariery od Juniora do Starszego Analityka w AML RightSource!
więcej o Stop looking for a job...Find your career! From Junior to Senior Analyst at AML RightSource (webinar w języku angielskim)
Wkrótce

10.05.2024

Myślisz o współpracy ze szkołą językową i chcesz poznać tajniki pracy lektora? Weź udział w warsztatach organizowanych przez Biuro Karier i Early Stage!
więcej o Tajniki pracy lektora - warsztat z Early Stage

13.05.2024

Wyobraź sobie, że Twoja przyszłość polega na pomocy w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości planety. Dowiedz się, jak zyskać taką szansę! Dołącz do webinaru i poznaj płatny program stażowy dla absolwentów dostępny w bp w Polsce.
więcej o Shape the future of energy - join the bp 2024 graduate programme in Poland! (webinar w języku angielskim)

15.05.2024

Czy można dużo wcześniej określić zawód, który w przyszłości będzie poszukiwany i dobrze płatny? Jak studia wpisują się w poszukiwane zawody przyszłości? Jak bardzo wszechobecna digitalizacja i AI nami zawładną? I w końcu czy mam odpowiednie kompetencje, aby odnaleźć się w zawodowym świecie "jutra"? Zapraszamy na wykład i dyskusję, podczas których odpowiemy na powyższe pytania oraz wiele innych.
więcej o Warsztat: Moje mocne strony w kontekście kompetencji przyszłości

16.05.2024

Jeśli praca w IT kojarzy ci się tylko z byciem deweloperem lub testerem, koniecznie dołącz do webinaru z CEA i poznaj inne role potrzebne w tym obszarze! Scrum Master, Business Analyst, Project Manager, Technical Writer, UX Designer, a może stanowiska w marketingu i sprzedaży czy zarządzaniu biurem.? Każdy może znaleźć coś dla siebie. UWAGA: webinar będzie prowadzony w języku angielskim!
więcej o Non-technical roles in IT. Webinar with CAE (w języku angielskim)

21.05.2024

Czym zajmuje się pracownik/pracowniczka pomocy humanitarnej? Jakie kwalifikacje powinienem/powinnam posiadać , aby wyjechać na misję? Jak się zdobywa gotowość wyjazdową? Czy praca w sektorze humanitarnym to wolontariat? PAH zaprasza na webinar, dzięki któremu dowiesz się jak wejść na ścieżkę zawodową w sektorze humanitarnym, czym zajmujemy się na co dzień w biurze, a czym w terenie?
więcej o Ścieżki kariery w sektorze humanitarno-rozwojowym. Webinar z PAH

23.05.2024

Poznaj praktyczne wskazówki i ćwiczenia do przygotowania świetnego CV i rozmowy rekrutacyjnej. Dołącz do spotkania mentoringowego online z absolwentką Psychologii w zarządzaniu UJ Patrycją Dec.
więcej o Kariera Kick Start - pierwsze kroki w rozwoju zawodowym. Rekrutacja (spotkanie mentoringowe online)

17.05.2025

Dowiedz się, jak Conrad Electronic przeprowadził transformację ze stacjonarnej firmy detalicznej w gracza B2B E-Commerce i jakich umiejętności oczekuje od obecnych i przyszłych pracowników. UWAGA: webinar będzie prowadzony w języku niemieckim!
więcej o Digitale Kompetenzen in einem B2B E-Commerce Unternehmen (webinar w jęzku niemieckim)