Graj i wygraj karierę! Zbliża się Gra o Karierę 2023 (6-10.03)

W tym roku już po raz szósty organizowana jest ogólnopolska Gra o Karierę. Dziesiątki szkoleń, warsztatów, prezentacji, konsultacje i dyskusje. Startujemy już 6 marca!

Czym jest Gra o Karierę?

To ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jego celem jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

Gra o Karierę 2023 - Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery!

Pełny program znajdziesz na stronie wydarzenia, a my szczególnie polecamy i zapraszamy na spotkania organizowane przez nasze Biuro:

• Webinar: LinkedIn. Budowanie marki własnej (8.03). Profil na LinkedIn często zastępuje już tradycyjne CV. Dowiedz się, jak go stworzyć, aby był skuteczny i jak za jego pomocą zbudować markę własną! Zapisy
  • Warsztaty: Strategia na stres. Czyli jak przejść przez rekrutację bez nerwów (09.03). Poszukiwanie pracy i związany z nim stres rekrutacyjny to przykre, choć powszechne zjawisko. Jak opanować stres przed rozmową kwalifikacyjną? Zapisz się, przyjdź na warsztat i poznaj skuteczne metody.

Zapraszamy również na wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez nasze Biuro w ramach pasma wspólnego (g. 12-13):

A także na szkolenie organizowane przez Jagiellońskie Centrum Językowe:

To co - grasz z nami? Do zobaczenia, do usłyszenia!