Wyniki sortowane według etykiety: ogloszenia_en

'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

06.04.2023
Trwa nabór zgłoszeń do 'NATO Internship & Young Professional Programme'! Termin aplikacji upływa 7 maja 2023 roku. Start programów dla wybranych kandydatów i kandydatek: 2024 rok.
więcej o 'NATO Internship & Young Professional Programme' - trwa nabór zgłoszeń!

Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

04.04.2023
Sprawdź się w programowaniu, poznaj biuro i zespół Cisco Kraków! Na najlepszych czekają nagrody!
więcej o Zapraszamy na Cisco Tech Fest i pierwszy Hackaton w Cisco Kraków!

Wakacyjny program stażowy w EPAM Polska dla studentów studiów informatycznych

29.03.2023
Jesteś minimum na drugim roku studiów informatycznych? EPAM Polska zaprasza na płatny staż wakacyjny. Wybierz program dla siebie i aplikuj!
więcej o Wakacyjny program stażowy w EPAM Polska dla studentów studiów informatycznych

Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka hiszpańskiego w ONZ

03.03.2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca do nadsyłania zgłoszeń do udziału w egzaminie dla kandydatów na tłumaczy języka hiszpańskiego w Organizacji Narodów Zjednoczonych przeprowadzanym przez Sekretariat ONZ (Department for General Assembly and Conference Management).
więcej o Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka hiszpańskiego w ONZ

Astra Zeneca zaprasza na letni program stażowy Warsaw Site Internship Program

Nabór trwa do 17 marca!
więcej o Astra Zeneca zaprasza na letni program stażowy Warsaw Site Internship Program

Zostań ambasadorem Aon!

09.02.2023
Aon prowadzi nabór do Programu Ambasadorskiego! Już wkrótce możesz połączyć swoją działalność na uczelni ze współpracą z #AonPoland. To wspaniała okazja, by zdobyć pierwsze doświadczenie, nawiązać nowe kontakty i sprawdzić się w akcji!
więcej o Zostań ambasadorem Aon!

Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka angielskiego w ONZ

02.02.2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca studentów ostatnich roczników oraz absolwentów do nadsyłania zgłoszeń do udziału w egzaminie dla kandydatów na tłumaczy języka angielskiego w Organizacji Narodów Zjednoczonych przeprowadzanym przez Sekretariat ONZ (Department for General Assembly and Conference Management).
więcej o Egzamin dla kandydatów na tłumaczy języka angielskiego w ONZ

Płatny staż w UNHCR - aplikuj do 24 stycznia!

17.01.2023
Zachęcamy do aplikowania na sześciomiesięczny płatny staż w krakowskim oddziale Biura Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców w Krakowie.
więcej o Płatny staż w UNHCR - aplikuj do 24 stycznia!

Program stażowy Blue Book (Komisja Europejska), edycja 2023 - rekrutacja trwa!

11.01.2023
Zdobądź międzynarodowe doświadczenie i poznaj procesy oraz politykę instytucji europejskich od wewnątrz! Rekrutacja na 5-miesięczny staż (od 10.2023) w Komisji Europejskiej potrwa do 31.01.2023
więcej o Program stażowy Blue Book (Komisja Europejska), edycja 2023 - rekrutacja trwa!

Global Finance & Business Management - Summer Internship 2023 - Warsaw

21.11.2022
You'll collaborate with our top-tier professionals to influence and shape critical decisions and initiatives that support our businesses across the firm. You'll have the opportunity to make meaningful contributions while developing your professional expertise in a dynamic team environment.
więcej o Global Finance & Business Management - Summer Internship 2023 - Warsaw