Shape the future of recruitment with Potential Park

How would you like to apply for jobs?
więcej o Shape the future of recruitment with Potential Park

Zostań dyplomatą z Ministerstwem Spraw Zagranicznych!

19.07.2018
Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło kolejną edycję naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2019A, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.
więcej o Zostań dyplomatą z Ministerstwem Spraw Zagranicznych!

Firma Picodi.com zaprasza do udziału w konkursie o 3 miesięczny płatny staż.

05.06.2018
Wynagrodzenie w okresie stażu będzie wynosić 700€ za miesiąc.
więcej o Firma Picodi.com zaprasza do udziału w konkursie o 3 miesięczny płatny staż.

24.05.2018
więcej o Spotkanie z firmą Selvita - wykład pt. How do we approach to drug discovery. Selvita's case study.

Ostatnia szansa na wakacyjny płatny staż w Polsce w ramach Programu Kariera!

22.05.2018
Zdobywaj doświadczenie i zarabiaj od 2500 zł miesięcznie! Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 100 płatnych staży do wyboru. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych trwa tylko do 31 maja.
więcej o Ostatnia szansa na wakacyjny płatny staż w Polsce w ramach Programu Kariera!